Kategoriler
Sepetim


Bağaj Çanta Heybe

QL1, QL2 & QL2.1 ANKRAJ KANCASI VE MONTAJ VİDASI QL2.1 sistemine sahip tüm modeller için.  Montaj sisteminizin alt ankraj kancası kaybolur veya aşınırsa, onu kolayca yeni bir ankraj kancasıyla değiştirebilirsiniz.   RENK siyah ÇANTA TİPİ Bekar ADAPTÖR Hızlı Kilit2.1..
220,00TL
ALT QL2.1 ANKRAJ KANCASI İÇİN YARI ELİPTİK BRAKET QL2.1 sistemine sahip tüm modeller için. Kayıp veya aşınmış yarı eliptik bir braketi yeni bir braket ile değiştirin. İÇERİK: QL2.1 sistemi için + 1 yarı eliptik braket ve montaj vidaları   RENK siyah ÇANTA TİPİ Bekar ADAPTÖR Hızlı Kili..
225,00TL
GİZLİ YANDAN AÇILAN TOKA DETAYLAR: 1999'dan itibaren tüm modelleriçin Arızalı bir tokayı değiştirmeniz mi gerekiyor? + 1 plastik, yandan serbest bırakılan toka (erkek ve dişi uçlar, 25 mm, siyah)..
120,00TL
QL1 VEYA QL2 İLE BACK- VE SPORT-ROLLERS İÇİN GİZLİ YARDIMCI KAPATMA KAYIŞI Son bisiklet turunuz sırasında Back Roller veya Sport-Roller'ınızın yardımcı kapatma kayışı hasar gördü mü? Bu yedek parça, bir sonraki turunuza hazırlanmanızı sağlar. QL1 veya QL2 montaj sistemli tüm Back-Roller ve Sport-..
300,00TL
GİZLİ YARDIMCI KAPATMA KAYIŞI QL2.1, SİYAH QL2.1 montaj sistemine sahip tüm Back-Roller ve Sport-Roller modelleri için Son bisiklet turunuzda Back Roller veya Sport-Roller'ınızın yardımcı kapatma kayışı hasar gördü mü?..
300,00TL
X-LİTE- YANDAN SERBEST BIRAKILAN TOKA Kayıp veya kırık bir tokayı değiştirmeniz mi gerekiyor? Tüm Commuter-Bag, Commuter-Bag Two ve Rack-Pack Urban modelleri için...
60,00TL
MOJAVE- YANDAN SERBEST BIRAKMA TOKASI Yandan serbest bırakma tokası mı kırıldı? Bu set, tokanın hem erkek hem de dişi uçlarını değiştirmenize olanak sağlar. 1998'e kadar tüm modeller için...
95,00TL
ORTLIEB F2603 Arka Bagaj Çanta Bike-Packet Classic 40L - Siyah DETAYLARDayanıklı polyester kumaştan yapılmış ve uzun zamandır her türlü hava koşulunda uzun turlar için ideal bir yan çanta olarak bilinen geniş Bike Packer Classic, artık QL2.1 raf montaj sistemiyle sunuluyor. Arka tekerleğinizdeki bu ..
4.845,00TL
ORTLIEB F2604 Arka Bagaj Çanta Bike-Packet Classic 40L - Petrol Mavi Siyah Dayanıklı polyester kumaştan yapılmış ve uzun zamandır her türlü hava koşulunda uzun turlar için ideal bir yan çanta olarak bilinen geniş Bike Packer Classic, artık QL2.1 raf montaj sistemiyle sunuluyor. Arka tekerleğinizdeki..
4.845,00TL
ORTLIEB F4803 Ön Bagaj Çanta Sport-Packet Classic 30L - Siyah DETAYLARSport-Packer Classic'in kompakt boyutu, onu kısa turlar için mükemmel bir yan çanta yapar, ön yan çanta ve lowrider veya çocuk bisikletleri için ek depolama odası. Raftan basit montaj ve sökme, QL2.1 sabitlemesi ile garanti edilir..
4.275,00TL
ORTLIEB F4804 Ön Bagaj Çanta Sport-Packet Classic 30L - Petrol Mavi Siyah DETAYLARSport-Packer Classic'in kompakt boyutu, onu kısa turlar için mükemmel bir yan çanta yapar, ön yan çanta ve lowrider veya çocuk bisikletleri için ek depolama odası. Raftan basit montaj ve sökme, QL2.1 sabitlemesi ile ga..
4.275,00TL
Dayanıklı ,akıllıca düşünülmüş ve tabi ki garantili  %100 su geçirmez bir üründür. Back-Roller Free, arka bagaja monte edilen geniş bir bisiklet çantasıdır. ORTLIEB Back-Roller Free, Dayanıklı polyester kumaş, bu çantayı uzun ömürlü bir gezi arkadaşı yapar. Su geçirmez rulo kapatma, yiyecek ve ekipm..
4.560,00TL
ORTLIEB Back-Roller Classic, pratik rulo kapatmayı tercih eden herkes için ikili mükemmel bir arka çanta takımıdır. Asil kumaş görünümlü sağlam, suya dayanıklı Cordura kumaş, su geçirmez bir şekilde sarar ve toza şans vermez. Kendiliğinden kapanan kancalara sahip akıllı Quick-Lock2.1 sistemi ile do..
4.420,00TL
Ortlıeb Back-Roller Classıc Arka Bisiklet Çanta 40L Asfalt    Turuncu      QL2.1 F5306 Dayanıklı polyester kumaş, bu pannier'i uzun ömürlü bir gezi arkadaşı yapar. Su geçirmez rulo kapatma, yiyecek ve ekipmanın güvenli ve su geçirmez şekilde saklanmasını sağlar.   Dayanıklı polyester kuma..
4.420,00TL
ORTLIEB F5505 Arka Bagaj Çanta Black - Roller High Visibility 20L - Siyah Reflektif, Dört mevsim, dört mevsim bisikletçiler için harika bir fikir: ORTLIEB Yüksek Görünürlük Serisindeki bisiklet çantaları, siz dışarıdayken diğer insanların sizi görmesini kolaylaştırır. Bunun nedeni, tüm Yüksek Görünü..
3.980,00TL
Sport-Roller City, harika dış mekanlarda bulunmasa bile şehir bisikletçilerine daha fazla esneklik sağlar. Ön veya arka raflarda çift taraflı veya tek yanaklı olarak kullanılabilir. Yan çantaların yanlarındaki yüksek akkor 3M Scotchlite malzeme reflektörler trafikte daha fazla güvenlik sağlar. Uygun..
2.850,00TL
Ortlieb Sport-Roller City Ön Bisiklet Çanta 25L Siyah QL1 F6002   Sport-Roller City, harika dış mekanlarda olmasa bile şehir bisikletçilerine daha fazla esneklik sağlar. Ön veya arka raflarda çift taraflı veya tek yanaklı olarak kullanılabilir.   Sport-Roller City, harika dış mekanlard..
2.850,00TL
ORTLIEB F6103 Ön Bagaj Çanta Sport-Roller Free 25L - Siyah  DETAYLARYenilik taahhüdüne uygun olarak ORTLIEB, poliüretan kaplı polyester kumaştan yapılmış PVC içermeyen başka bir ürün serisini piyasaya sürdü. Free Line'da yer alan ürünlerin taban kumaşı, kalıcı su geçirmezlik sağlayacak şekilde poliü..
3.390,00TL
ORTLIEB, inovasyon taahhüdüne uygun olarak, poliüretan kaplı polyester kumaştan yapılmış PVC içermeyen başka bir ürün serisini piyasaya sürdü. Free Line'daki ürünlerin taban kumaşı, kalıcı su geçirmezlik özellikleri sağlayacak şekilde poliüretan ile kaplanmıştır. Sonuç, dayanıklılık ve hizmet ömrü s..
3.390,00TL
ORTLIEB F6152 Ön Bagaj Çanta Sport-Roller High Visibility 25L - Siyah Reflektif ORTLIEB'de yüksek görünürlük bizim için çok önemlidir çünkü bu bir güvenlik meselesidir. Bu çantanın hem su geçirmez, poliüretan kaplı neon sarı Cordura kumaşı hem de siyah kumaş parçaları, yüksek parlaklıkta reflektif i..
5.960,00TL
ORTLIEB F6207 Ön Bagaj Çantası Sport-Roller Plus 25L - Yosun Yeşili DETAYLARZorlu koşullar için sağlam ve dayanıklı. Aşınmaya dayanıklı Cordura'dan yapılan Sport-Roller Plus, ön veya arka raftaki alçak yolcular için tasarlanmıştır; çocuk bisikletleri için de doğru bir seçimdir. Kullanışlı rulo kapak..
4.280,00TL
Ortlieb Sport-Roller Classic Ön Bisiklet Çanta 25L Siyah-Kırmızı QL2.1 F6302   ORTLIEB'in sağlam polyester kumaştan yapılmış çok seyahat eden klasik modeli, öndeki veya arka raftaki bisikletçiler için tasarlanmıştır ve aynı zamanda çocuk bisikletleri için de uygundur. QL2 ile.   ORTLIE..
3.850,00TL
ORTLIEB Sport-Roller Plus, Dayanıklı ,akıllıca düşünülmüş ve tabi ki garantili  %100 su geçirmez bir üründür. Sport-Roller Classıc,ön bagaja monte edilen 25lt lik bisiklet çantasıdır. ORTLIEB'in dayanıklı polyester kumaştan yapılmış klasik modeli, ön veya arka bagaja monte edebilmek için tasarlanmı..
3.850,00TL
Sadece 300 gram (adaptör dahil) ağırlığındaki Fork-Pack Plus, bisiklet paketleme için yaklaşık 4,1 litre ek depolama alanı sunar. QLS adaptörünün yardımıyla, rulo kapamalı bu ultra hafif çanta, çatal bıçakları sabit bir çapa sahip olduğu sürece, delikli çatallara veya bu amaç için tasarlanmış kafes ..
1.860,00TL
ORTLIEB F7713 Bisiklete Montajlı Heybe ve Sırt Çantası Vario 26L - Petrol Mavi Sırt çantası mı yoksa çanta mı? Çok yönlü ve yenilikçi Vario PS ile artık kendinize bu soruyu sormak zorunda değilsiniz. Bir tarafında Quick-Lock bağlantı sistemlerimiz, diğer tarafında göğüs askılı ve ergonomik omuz askı..
5.650,00TL
ORTLIEB F7715 Bisiklete Montajlı Heybe ve Sırt Çantası Vario 26L - Kırmızı DETAYLARSırt çantası mı yoksa çanta mı? Çok yönlü ve yenilikçi Vario PS ile artık kendinize bu soruyu sormak zorunda değilsiniz. Bir tarafında Quick-Lock bağlantı sistemlerimiz, diğer tarafında göğüs askılı ve ergonomik omuz ..
5.650,00TL
ORTLIEB F8221 Arka Bagaj Çanta E-Bike 16L - Petrol Yeşil Özellikle e-bisikletler için geliştirilen E-Mate bisiklet çantası, günlük ekipmanlarınıza ek olarak bir bisiklet aküsünü güvenli bir şekilde saklamanıza olanak tanır.E-bisikletçiler, bisiklet çantalarında sallanan (yedek) bir bataryaya sahip o..
4.130,00TL
Ortlıeb Outer-Pocket Çanta Eklentisi Dış Cep 1.8L Siyah F91S Çok yönlü ve çıkarılabilir dış cep, aletler, ilk yardım çantası vb. gibi önemli eşyalar için alan sağlar. Bir rulo kapatma özelliğine sahiptir ve bir kanca sistemi ile yan çantaya kolay ve hızlı bir şekilde sabitlenebilir. Küçük çanta d..
860,00TL
Ortlieb Bikepacking Maşa Çantası 4.1 L Mat Siyah F9991   Quick-Lock S adaptör sistemi ile hızlı, daha hızlı, Fork-Pack. Tamamen yeni ve yenilikçi adaptör sistemi, su geçirmez Fork-Pack gibi çantaları bisikletinizin çatalına takmak için idealdir.    Sadece 290 gram (adaptör dahil) ağırlığ..
1.710,00TL
Ultra hafif sıkıştırmalı kuru çanta, maksimum sıkıştırma için valfli olarak da mevcuttur. Özellikle uyku tulumlarını sıkıştırmak için uygundur. Üç boyutta mevcuttur. MODELLERİN DİĞER ÖZELLİKLERİ: + Tokalar + Tabanda sağlam kumaş: aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı + Kolay açma ve sabit..
800,00TL
ORTLIEB K5551 Su Geçirmz Çanta Dry-Bag PS490 35L - Antrasit Siyah Dünyanın dört bir yanındaki pistlerde ve patikalarda kanıtlanmış olan PS490 su geçirmez çantalar, çok yönlüve dayanıklıdır. ORTLIEB'in en güçlü ağır hizmet kumaşlarından biriyle yapılmış olup,hemen hemen her şeye dayanabilirler.Takviy..
1.020,00TL
Yalnızca alternatif yollar bulanlar yenilikçi kalır. Bu nedenle ORTLIEB artık PU kaplı polyester kumaştan yapılmış PVC içermeyen başka bir ürün grubuna sahip. Temel kumaş, kalıcı su geçirmezlik garanti edilebilecek şekilde PU (poliüretan) ile kaplanmıştır. Sonuç, kalite ve dayanıklılık açısından gel..
2.850,00TL
1680denye suya dayanıklı kumaş Katlanır Bisiklet içinde kullanılan kompakt yapı Söktak cırtlar sayesinde kolay montaj Toplam 25lt hacim Kapalı halde ölçü en 16cm boy 31cm yükseklik 16cm..
940,00TL
1680 denye su geçirmez kumaştan imal edilmiştir  25 lt hacim  Kanlanınca yer kaplamaz  Tek taraflı kullanma imkanı  Ölçüler (tekgöz) 10×30×45 cm ..
940,00TL
450 gr/m2  branda kumaşından imal edilmiştir.  Dikişsiz ,tamamen yapistirma yöntemiyle yapılmıştır.  %100 su geçirmezlik. Tek göz  15 lt hacim.Çift göz toplam 30 lt..
1.560,00TL
Marka:Procycle Model: Heybe Detaylı Özellikleri: Kumaş: 1680D ve 2500D su geçirmez kumaş ve laminasyon kumaştan imal edilmiştir. Gece görünürlüğü için reflektör şeritler. ısı ve darbeye dayanıklı lamine kumaş Hacim: 25 litre Ebat: 15 cm x 35 cm x 35 cm Ağırlık: 350 gram..
580,00TL
TOPEAK TrunkBag EX, Strap Mount  BAGAJ ÇANTA  8LT.   TT9640B
Çok Satan
Detaylar Topeak's TrunkBag EX, bisikletinizle gidip gelmek ve işlerinizi yürütmek için mükemmeldir. Bu harika çanta, sert kalıplı panellere sahip 600 denye polyesterden yapılmıştır ve maksimum rahatlık için yastıklı bir omuz askısı ve taşıma sapına sahiptir. Ve Topeak'in Velcro kayışları, arka rafı..
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)