Kategoriler
Sepetim


YAĞLAR

BEST PAS SÖKÜCÜ 250 ML Ürün Özellikleri: 250ml Aşındırmaz 360° kullanılabilir..
31,50TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Herhangi bir deri ürün gibi, Brooks deri selenizde kurur ve yaşla birlikte esnekliğini kaybeder. Bu nedenle, zaman zaman yeniden nemlendirmeniz ve yeniden beslemeniz gerekir.Brooks selenizde kullanmanız gereken tek deri bakım..
95,55TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Herhangi bir deri ürün gibi, Brooks deri selenizde kurur ve yaşla birlikte esnekliğini kaybeder. Bu nedenle, zaman zaman yeniden nemlendirmeniz ve yeniden beslemeniz gerekir.Brooks selenizde kullanmanız gereken tek deri ba..
131,25TL
Bisiklet Disiplini Sürüş Kullanım tipi Mainten Maintenance Paket Aerosol UN code ADR 1950 (Gres Yağ)..
220,50TL
Tam sentetik, evrensel yağlama ve korozyon önleyici sprey. Arkasında oldukça etkili bir koruyucu film bırakır. Su altında sürünür, korozyona karşı korur, dielektrik olarak etki eder, metal ve plastikleri temizler ve bakımını yapar.Sanayi, ticaret, atölyeler, servis istasyonları, evler, bahçeler, spo..
106,90TL
Bisiklet Disiplini Sürüş Kullanım tipi Mainten Maintenance Paket Aerosol UN code ADR 1950 (Gres Yağ)..
136,50TL
Bisiklet Disiplini Sürüş Kullanım tipi Mainten Maintenance Paket Spray UN code ADR 1950 (Gres Yağ)..
168,00TL
Bisiklet Disiplini Sürüş Kullanım tipi Mainten Maintenance Paket Aerosol UN code ADR 1950 (Gres Yağ)..
147,00TL
Biyolojik olarak parçalanabilir, tamamen sentetik yağ, mum bazlı yağlayıcı MOTOREX DRY POWER, daha hızlı nüfuz eder ve zinciri kir ve toza karşı koruyan homojen bir yüzey oluşturur. Bu yağlayıcı, korozyona ve aşınmaya karşı olağanüstü koruma ile birlikte gelişmiş yağlama sağlar ve aşınmayı azaltır. ..
99,75TL
Shimano Bike Yağ Sökücü ile iş bitiminden sonra güç aktarma sisteminizi tekrar temizleyebilirsiniz! Bu yağ çözücüyü zinciriniz, dişlileriniz, vites değiştirici ve akslar için kullanabilirsiniz. Yağ çözücü, kauçuk contaları etkilemez ve bir karbon çerçeve üzerinde de kullanılabilir.Yağı kolayca arınd..
71,40TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Marka : Shimano Özellik : Yağ çözücü sprey Ölçü : 125 ml İnatçı kurumuş yağları çözer Kadroya,kauçuk parçalara ,metal ve plastiklere zarar vermez..
52,50TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Bisiklet Cilası Boyalı yüzeyleri parlatır ve korur Su ve kiri uzaklaştırır Uygulama: Çerçeve ve boyalı parçalar Aerosol 200ml..
63,00TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Shimano Bisiklet Yıkama Sıvısı 1lt Shimano bisiklet temizleyici Özellikler: - Bisiklette, arabada ve evde tüm hafif ve ağır kirli parçalar için - Kuru kiri yumuşatır ve kolayca temizlenir. - Metal, kauçuk ve plastik parçalar..
94,50TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Fonksiyonu: Cila ve boyalı yüzeyleri korur. . Su ve kiri tutmaz : Uygulama: Kadro ve boyalı parçalar...
57,75TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR...
141,75TL
Ürün Numarası:0647 Üretici:Shimano Özellikler: Disk frenler için mineral hidrolik yağ 50ml Üretici no:Y83998010 Teslimat Kapsamı: 1 adet Shimano SM-DB Hidrolik Yağı 50 ml..
84,00TL
KARGO : ALICIDAN KAYNAKLI DEĞİŞİM VE İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. SHİMANO DEGREASER BİSİKLET YAĞ VE KİR SÖKÜCÜ 125 ML Bisikletinizin üzerinde parçlarında ve komponentlerinde toplanan yağların kirlerle birleştiğinde aşındırıcı madde etkisi yapmaktadır bu durumda parçların ömrünü kısaltama..
52,50TL
Bisiklet DisipliniSürü şKullanımOff bike Kullanım tipiMainten Maintenance PaketTube..
93,45TL
SHIMANO Yağ: WET Zincir Yağı Nemli Hava İçin 100 ml Şişe Shimano Zincir Yağı Wet Lube 100 ml Shimano'nun Islak koşullarda sürüşünüze yönelik geliştirdiği WET LUBE zincir yağı ile Islak, Yağmurlu günlerde dahi koruma sağlayabilir, yüksek verim alabilirsiniz. Paslanmayı önler, sürtünmeyi azaltarak ..
95,00TL
PTFE Lube çok yönlü bir zincir yağıdır. Özellikle kuru koşullarda hareketli parçaları korur ve yağlar. Özel özellikleri sürtünmeyi azaltır, gürültüyü azaltır ve korozyona karşı korur.Shimano'nun mükemmel derece tasarladığı tüm hava koşulları için uygun sentetik zincir yağıdır.Shimano Zincir Yağı ile..
126,50TL
Shimano Zincir ve Kablo Yağlayıcı Sprey sürtünmeden dolayı oluşan aşınmayı ve performans kaybını minimum seviyede tutmak için Shimano tarafından üretilmiştir. Üzerinde bulunan uç ile istediğiniz bölgeleri sıçratmadan kullanabilirsiniz. Kablolarda Kullanımı Vites ve Fren kablolarını bisikletinize m..
63,00TL
ZEFAL PRO WET CHAIN LUBE Pro Wet Lube (eski adıyla Pro Lube # 9603), zorlu hava koşullarına uyarlanmış uzun ömürlü, yüksek performanslı bir yağdır. Sentetik esterlerden ve korozyon önleyici katkı maddelerinden üretilen yüksek derecede suya dayanıklı formülü pas ve aşınmaya karşı uzun süreli koruma s..
69,30TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)