Kategoriler
Sepetim


Orta Göbek

NECO Orta Yatak - Kaset, Rulmanlı, 110mm Kutulu Değerli Müşterilerimize Önerimizdir; *Ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve yeniden satış vasfını yitirmemiş tüm ürünler tarafımızca koşulsuz iade garantisi altındadır. *Kargolarınızı teslim almadan mutlaka kontrol ediniz. Ambalajı bozulmuş ve ..
450,00TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR...
450,00TL
SHIMANO  BB-UN 26 RULMANLI ORTA GÖBEK  - 113 STD Değerli Müşterilerimize Önerimizdir; *Ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve yeniden satış vasfını yitirmemiş tüm ürünler tarafımızca koşulsuz iade garantisi altındadır. *Kargolarınızı teslim almadan mutlaka kontrol ediniz. Ambalajı bozulmuş ve..
600,00TL
SHIMANO  BB-UN 26 RULMANLI ORTA GÖBEK  - 117STD Değerli Müşterilerimize Önerimizdir; *Ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve yeniden satış vasfını yitirmemiş tüm ürünler tarafımızca koşulsuz iade garantisi altındadır. *Kargolarınızı teslim almadan mutlaka kontrol ediniz. Ambalajı bozulmuş ve ..
600,00TL
SHIMANO  BB-UN 26 RULMANLI ORTA GÖBEK  - 117STD Değerli Müşterilerimize Önerimizdir; *Ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve yeniden satış vasfını yitirmemiş tüm ürünler tarafımızca koşulsuz iade garantisi altındadır. *Kargolarınızı teslim almadan mutlaka kontrol ediniz. Ambalajı bozulmuş ve ..
600,00TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. SHIMANO Ultegra orta göbek SM-BBR60 | ITA İç yatak, ITA orta göbek yuvalarında (İTALYAN MODEL UYUMLU) kullanım içindir. Yatak, yüksek kaliteli, sızdırmaz sabit bilyalı rulmanlar ile yapılır. Teknik özellikler: Orta Göbek K..
810,00TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Geleneksel zincir setleri için kaliteli bir orta göbek Sorunsuz çalışma ve gelişmiş dayanıklılık için süper hassas rulmanlar Kare konik mil bağlantılı, dayanıklı, aşınmaz sızdırmaz kartuş orta göbek Bakım gerektirmeyen sı..
600,00TL
SHIMANO ORTA GÖBEK BB UN101 123mm KUTUSUZ BB-UN101 kare konik orta göbek, Shimano tarafından BB-UN26 ve BB-UN55 modellerinin halefi olarak piyasaya sürüldü. Touring ve Şehir bisikletlerinden eski Yol ve Dağ bisikletlerine kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. BB-UN101, BSA dişli ve farklı aks..
600,00TL
SHIMANO Orta Göbek BB-MT501 HOLLOWTECH II 68mm/73mm
Yeni
SHIMANO Orta Göbek BB-MT501 HOLLOWTECH II 68mm/73mm SKU Açıklama ・Daha iyi performans performansı Ürün Tanımı Daha iyi gelişme ve dönüş özelliklerine sahip olan SHIMANO DEORE orta göbek, yüksek manevra kabiliyeti sağlar.  Ürün Özellikleri Göbek genişliği (mm) 68/73 (BSA) Paket tip..
810,00TL
SHIMANO Orta Göbek BB-RS500-PB HOLLOWTECH II Press-Fit tipi 86.5mm
Yeni
SHIMANO Orta Göbek BB-RS500-PB HOLLOWTECH II Press-Fit tipi 86.5mm Açıklama ・Uzun canlı performans   -Yeni conta yapısı Ürün Özellikleri Yapı(Zincir Kutusu / E-tipi) - BB Tipi PRESS-FIT Göbek genişliği (mm) 86.5 Paket tipi Tekli paket Press-Fit orta göbek genişliği 86 mm HOLL..
780,00TL
Özellikler Verimli güç aktarımı için sert ve hafif  Dayanıklı kanalla güçlendirilmiş yapı   8-kanallı OCTALINK arayüzü, tüm bağlantının mukavemetini ve rijiditesini artırır  BB-ES25'ten 26 g daha hafif Hızlı ve kusursuz montaj  Zincir dengeleyici ile mükemmel zincir hattı kontrolü ..
835,00TL
SHIMANO Orta Göbek SM-BB52 HOLLOWTECH II 83 (BSA) mm
Yeni
SHIMANO Orta Göbek SM-BB52 HOLLOWTECH II 83 (BSA) mm Açıklama ・Daha iyi performans performansı Ürün Tanımı Daha iyi gelişme ve dönüş özelliklerine sahip olan SHIMANO DEORE orta göbek, yüksek manevra kabiliyeti sağlar.  Ürün Özellikleri Yapı(Zincir Kutusu / E-tipi) - BB Tipi 2 PARÇ..
815,00TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. İNGİLİZ MODELLERE UYUMLUDUR. Shimano Ultegra / FC-CX70 SM-BBR60 Hollowtech II orta yatak 24 mm orta çapı olan ve kendini kanıtlanmış Shimano kalitesi ile dönme verimliliği, sertlik, tokluk, yoğunluk ve ağırlıkla mümkün ..
800,00TL
KARGO: ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. Shimano farklı krank setleri için uygun geniş bir yelpazede üretim yapar. Bu şekilde herhangi bir bisiklet için mükemmel uygun sistemler geliştirir.Bu rotasyon verimliliği sayesinde Shimano pressfit orta yatak üreterek 24 mm ..
980,00TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)