Kategoriler
Sepetim


ARAÇ TAŞIYICILAR

BnB Rack Swift TAŞIMA SETİ 3'LÜ
Çok Satan
Swift touring serisi ayarlanabilir yapısı sayesinde tüm araçlara uymaktadır. Güçlendirilmiş gövdesi ve toz kaplama boyası sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bisikletler için ayrı montaj yerleri sayesinde bisikletleriniz zarar görmez. Araça monte edebilmeniz için üst kancaların mutlaka metal g..
Tommybaby Tbt-05 Üçlü Jumbo 32 inc Bisiklet Taşıma Aparatı *3 BİSİKLET TAŞIMA KAPASİTESİ (MAX.50kg) *KULLANIMI KOLAY TASARIM. *DIŞ MEKAN ŞARTLARINA DİRENÇLİ ELEKTROSTATİK BOYA. *ARACA ZARAR VERMEYEN KAPORTA BASKI TAKOZLARI. *2mm SAC ÜZERİNE 170 MİCRON THERMOPLASTİK KAPLAMA KANCA. *..
1.500,00TL
IMPACT Bisiklet Taşıma Destek Aparatı Siyah Full süspansiyon ve kadın tipi, üst borunun aşağı doğru geldiği, bisikletlerin, askılı tip otomobil bagaj arkası taşıyıcılarda taşınması için adaptördür...
Bnb Rack Bc-6423 3k 3'lü Bisiklet Taşıyıcı Maks. Taşıma ağırlığı 60 (kg) Maks. Taşıma kapasite 3 bisiklet Her bisikletin yerleştirileceği hazneler mevcuttur Araca bağlantı noktaları silikon desteklidir. araca zarar vermez. sedan ve hb araçlar için uygundur. kolay katlanır ve kolay montajlıdı..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)