Kategoriler
Sepetim


BİSİKLET TAŞIYICILAR

BnB Rack Swift TAŞIMA SETİ 3'LÜ
Çok Satan
Swift touring serisi ayarlanabilir yapısı sayesinde tüm araçlara uymaktadır. Güçlendirilmiş gövdesi ve toz kaplama boyası sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bisikletler için ayrı montaj yerleri sayesinde bisikletleriniz zarar görmez. Araça monte edebilmeniz için üst kancaların mutlaka metal g..
2.950,00TL
Tommybaby Tbt-05 Üçlü Jumbo 32 inc Bisiklet Taşıma Aparatı *3 BİSİKLET TAŞIMA KAPASİTESİ (MAX.50kg) *KULLANIMI KOLAY TASARIM. *DIŞ MEKAN ŞARTLARINA DİRENÇLİ ELEKTROSTATİK BOYA. *ARACA ZARAR VERMEYEN KAPORTA BASKI TAKOZLARI. *2mm SAC ÜZERİNE 170 MİCRON THERMOPLASTİK KAPLAMA KANCA. *..
1.500,00TL
DIEFFE BAGAJ ÜZERİ ÇOCUK TAŞIYICI - GRİ GRİ Hiçbir alet kullanmadan bagaj taşıyıcınıza birkaç saniye içinde takıp çıkarabileceğiniz basit ve kullanımı kolay bir koltuk arıyorsanız Bikey Cool mükemmel seçimdir. Koltuğu sık sık çıkarmanız gerekiyorsa bu mükemmel bir seçimdir! Özellikler Arttırı..
1.850,00TL
DIEFFE BAGAJ ÜZERİ ÇOCUK TAŞIYICI - PETROL MAVİ SARI Hiçbir alet kullanmadan bagaj taşıyıcınıza birkaç saniye içinde takıp çıkarabileceğiniz basit ve kullanımı kolay bir koltuk arıyorsanız Bikey Cool mükemmel seçimdir. Koltuğu sık sık çıkarmanız gerekiyorsa bu mükemmel bir seçimdir! Özellikler ..
1.850,00TL
DIEFFE BAGAJ ÜZERİ ÇOCUK TAŞIYICI - SİYAH KIRMIZI Hiçbir alet kullanmadan bagaj taşıyıcınıza birkaç saniye içinde takıp çıkarabileceğiniz basit ve kullanımı kolay bir koltuk arıyorsanız Bikey Cool mükemmel seçimdir. Koltuğu sık sık çıkarmanız gerekiyorsa bu mükemmel bir seçimdir! Özellikler A..
1.850,00TL
IMPACT Bisiklet Taşıma Destek Aparatı Siyah Full süspansiyon ve kadın tipi, üst borunun aşağı doğru geldiği, bisikletlerin, askılı tip otomobil bagaj arkası taşıyıcılarda taşınması için adaptördür...
550,00TL
Bodie Polisport çocuk taşıyıcı ürün gamının en popüler ürünüdür, geniş ayak koruma alanı ile maksimum konfor ve koruma sağlanır. Arka taşıyıcısı olmayan bisikletlere de kolaylıkla monte edilir, montaj için gerekli alet pakete dahildir. Koltuğu sökmek ve takmak son derece kolaydır. Artan yanal koruma..
REBUBLIC RACK 3 BİSİKLET KAPASİTELİ BC-6423 TAŞIMA APARATI
Çok Satan
Bnb Rack Bc-6423 3k 3'lü Bisiklet Taşıyıcı Maks. Taşıma ağırlığı 60 (kg) Maks. Taşıma kapasite 3 bisiklet Her bisikletin yerleştirileceği hazneler mevcuttur Araca bağlantı noktaları silikon desteklidir. araca zarar vermez. sedan ve hb araçlar için uygundur. kolay katlanır ve kolay montajlıdı..
TEX XBYC 2155 Duvar Askısı - KIRMIZI Yüksek kaliteli demirden yapılmış, Tüm bisiklet modellerini asabilirsiniz. Yerden tasaruf etmenizi sağlar. Duvar montaj vidaları dahildir...
350,00TL
XBYC-2151 FORTE GT ÖN TEKERDEN DUVAR ASKISI
Çok Satan
XBYC-2151 FORTE GT ÖN TEKERDEN DUVAR ASKISI Yüksek kaliteli demirden yapılmış, Tüm bisiklet modellerini asabilirsiniz. Yerden tasaruf etmenizi sağlar. ..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)