20J CORELLİ DIAL KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - BEYAZ
20J CORELLİ DIAL KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - BEYAZ
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
- Stok Durumu:
- Model: ST04195
- SKU: ST04195
20J CORELLİ DIAL KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - BEYAZ
Not:Ürün görseli ile gönderilecek olan ürün arasında renk farkı vardır.Renk seçiminde başlığa dikkat ediniz.
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 20 inch |
| MAŞA | STEEL SUSPENSION |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO TOURNEY |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO TOURNEY |
| AYNAKOL | 46 T 170mm |
| FREN | V BRAKE / MD BRAKE |
| RUBLE | SHIMANO 1X7 |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK |
Shimano BB-UN 101
|
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / NARADA |
| LASTİK | 20X2.0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | No |
| MOTOR | NARADA HUB DC36V 250W 45NM |
| PİL | LI-ION DC36V 7,8Ah 360Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LED -KEY DISPLAY |
| KOTROL EKRANI | LCD -KEY DISPLAY |
| MAX MESAFE | 40-50 km |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17841.34 | ₺35682.67 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺33906.00 | ₺33906.00 |
| 2 | ₺17843.04 | ₺35686.07 |
| 3 | ₺12110.09 | ₺36330.28 |
| 4 | ₺9238.54 | ₺36954.15 |
| 5 | ₺7516.96 | ₺37584.80 |
| 6 | ₺6368.68 | ₺38212.06 |
| 7 | ₺5550.90 | ₺38856.28 |
| 8 | ₺4935.87 | ₺39486.93 |
| 9 | ₺4456.76 | ₺40110.80 |
| 10 | ₺4075.50 | ₺40755.01 |
| 11 | ₺3762.02 | ₺41382.27 |
| 12 | ₺3500.79 | ₺42009.53 |
Diğer Kartlar
