20J CORELLİ QUINOX S ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KOYU MAVİ - 42
20J CORELLİ QUINOX S ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KOYU MAVİ - 42
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
54.334,00TL
Test
- Stok Durumu: Stoklarımızda
- Model: ST04744
- SKU: ST04744
20J CORELLİ QUINOX S ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KOYU MAVİ - 42
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 20 inch |
| MAŞA | STEEL SUSPENSION |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO ALTUS |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO ALTUS 8 SPEED |
| AYNAKOL | 46 T 170mm |
| FREN | TEKTRO MD |
| RUBLE | SHIMANO 1X8 |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / AIKEMA |
| LASTİK | 20x4.0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | - |
| MOTOR | AIKEMA HUB MOTOR DC36V250W 45NM |
| PİL | LI-ION LG CELL DC36V13Ah 468Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LCD-DISP |
| KOTROL EKRANI | LCD-DISP |
| MAX MESAFE | 40-60 km |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
34 KG AĞIRLIK
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28590.55 | ₺57181.10 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺54334.00 | ₺54334.00 |
| 2 | ₺28593.27 | ₺57186.54 |
| 3 | ₺19406.29 | ₺58218.88 |
| 4 | ₺14804.66 | ₺59218.63 |
| 5 | ₺12045.85 | ₺60229.24 |
| 6 | ₺10205.74 | ₺61234.42 |
| 7 | ₺8895.25 | ₺62266.76 |
| 8 | ₺7909.67 | ₺63277.38 |
| 9 | ₺7141.90 | ₺64277.12 |
| 10 | ₺6530.95 | ₺65309.47 |
| 11 | ₺6028.60 | ₺66314.65 |
| 12 | ₺5609.99 | ₺67319.83 |
Diğer Kartlar
