20J BROSTER TUNDER KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KIRMIZI
20J BROSTER TUNDER KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KIRMIZI
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
52.577,00TL
Test
- Stok Durumu: Stoklarımızda
- Model: ST05858
- SKU: ST05858
20J BROSTER TUNDER KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - KIRMIZI
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 13 inch |
| MAŞA | NEW TECH DACRON |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO TOURNEY |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO TOURNEY |
| AYNAKOL | 46T 170 mm |
| FREN | MECHANIC DISC |
| RUBLE | SHIMANO 14X28T |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | MAGNESIUM |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / MOTOR |
| LASTİK | 20x4.0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | STEEL |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | No |
| MOTOR | AIKEMA HUB MOTOR DC36V250W 45NM |
| PİL | LI-ION CELL DC36V10Ah 360Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LCD-DISP |
| KOTROL EKRANI | LCD-DISP |
| MAX MESAFE | 30-50 |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27666.02 | ₺55332.03 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺52577.00 | ₺52577.00 |
| 2 | ₺27668.65 | ₺55337.29 |
| 3 | ₺18778.75 | ₺56336.26 |
| 4 | ₺14325.92 | ₺57303.67 |
| 5 | ₺11656.32 | ₺58281.60 |
| 6 | ₺9875.71 | ₺59254.28 |
| 7 | ₺8607.61 | ₺60253.24 |
| 8 | ₺7653.90 | ₺61231.17 |
| 9 | ₺6910.95 | ₺62198.59 |
| 10 | ₺6319.76 | ₺63197.55 |
| 11 | ₺5833.66 | ₺64170.23 |
| 12 | ₺5428.58 | ₺65142.90 |
Diğer Kartlar
