20J BROSTER VOLTECH KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAT AÇIK MAVİ
20J BROSTER VOLTECH KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAT AÇIK MAVİ
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
60.151,00TL
Test
- Stok Durumu: Stoklarımızda
- Model: ST05859
- SKU: ST05859
20J BROSTER VOLTECH KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAT AÇIK MAVİ
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 14 inch |
| MAŞA | STEEL SUSPENSION |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO ALTUS |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO ALTUS 7 SPEED |
| AYNAKOL | 46 T 170mm |
| FREN | NEW TECH DACRON HD CUT OF POWER BRAKE |
| RUBLE | SHIMANO 14X28T |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / CZJB MOTOR |
| LASTİK | 20x4,0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | No |
| MOTOR | CZJB HUB DC36V 13 AH 468WH |
| PİL | LI-ION CELL DC36V 13Ah 250Wh 45NM |
| KONTROL ÜNİTESİ | LCD-DISP |
| KOTROL EKRANI | LCD-DISP |
| MAX MESAFE | 40-60 km |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31651.46 | ₺63302.91 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺60151.00 | ₺60151.00 |
| 2 | ₺31654.47 | ₺63308.93 |
| 3 | ₺21483.93 | ₺64451.80 |
| 4 | ₺16389.64 | ₺65558.57 |
| 5 | ₺13335.48 | ₺66677.38 |
| 6 | ₺11298.36 | ₺67790.18 |
| 7 | ₺9847.58 | ₺68933.05 |
| 8 | ₺8756.48 | ₺70051.85 |
| 9 | ₺7906.51 | ₺71158.63 |
| 10 | ₺7230.15 | ₺72301.50 |
| 11 | ₺6674.03 | ₺73414.30 |
| 12 | ₺6210.59 | ₺74527.09 |
Diğer Kartlar
