20J RUUT ISON MAG KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAVİ
20J RUUT ISON MAG KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAVİ
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
- Stok Durumu:
- Model: ISON.26305143
- SKU: ISON.26305143
20J RUUT ISON MAG KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MAVİ
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 13 inch |
| MAŞA | NEW TECH DACRON |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO TOURNEY |
| VİTES / FREN KOLU | Microshift 7 Vites |
| AYNAKOL | 44T 170mm |
| FREN | MECHANIC DISC |
| RUBLE | SHIMANO 14X32T |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | MAGNESIUM |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / MOTOR |
| LASTİK | 20x4.0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | STEEL |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | No |
| MOTOR | HUB DC36V250W 40NM |
| PİL | LI-ION DC36V10Ah 360Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LED -KEY DISPLAY |
| KOTROL EKRANI | LED -KEY DISPLAY |
| MAX MESAFE | 30-50 KM |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20911.19 | ₺41822.38 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺39740.00 | ₺39740.00 |
| 2 | ₺20913.18 | ₺41826.35 |
| 3 | ₺14193.80 | ₺42581.41 |
| 4 | ₺10828.16 | ₺43312.63 |
| 5 | ₺8810.36 | ₺44051.79 |
| 6 | ₺7464.50 | ₺44786.98 |
| 7 | ₺6506.01 | ₺45542.04 |
| 8 | ₺5785.15 | ₺46281.20 |
| 9 | ₺5223.60 | ₺47012.42 |
| 10 | ₺4776.75 | ₺47767.48 |
| 11 | ₺4409.33 | ₺48502.67 |
| 12 | ₺4103.16 | ₺49237.86 |
Diğer Kartlar
