20J RUUT FLUENT KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - PETROL YEŞİLİ
20J RUUT FLUENT KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - PETROL YEŞİLİ
Hızlı ve Güvenilir Teslimat
Siparişlerinizi özenle paketliyor ve kargoya en kısa zamanda teslim ediyoruz.
48.650,00TL
Test
- Stok Durumu: Stoklarımızda
- Model: FLUENT.253111143
- SKU: FLUENT.253111143
20J RUUT FLUENT KATLANIR ELEKTRİKLİ BİSİKLET - PETROL YEŞİLİ
| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 20 inch |
| MAŞA | Alloy Suspansion |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO ALTUS |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO ALTUS 8 SPEED |
| AYNAKOL | 46 T 170mm |
| FREN | TEKTRO MD |
| RUBLE | SHIMANO 1X8 |
| ZİNCİR | KMC Z 7 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 20" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | SHUNFENG / AIKEMA |
| LASTİK | 20x4,0 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | No |
| MOTOR | AIKEMA HUB MOTOR DC48V 250W 45NM |
| PİL | LI-ION DC48V 10Ah 480Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LCD -KEY DISPLAY |
| KOTROL EKRANI | LCD -KEY DISPLAY |
| MAX MESAFE | 50-70 KM |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |
vereceğiniz siparişler en geç 3 gün içinde kargoya teslim edilecektir.
Teslimat Ücretleri;
1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
1000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti alıcıya aittir
ALICIDAN KAYNAKLI İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.
14:00'a kadar siparişler aynı gün teslim edilmektedir. 14:00 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.
Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilmektedir.
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25599.63 | ₺51199.26 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
| Vade | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| 1 | ₺48650.00 | ₺48650.00 |
| 2 | ₺25602.07 | ₺51204.13 |
| 3 | ₺17376.16 | ₺52128.48 |
| 4 | ₺13255.91 | ₺53023.64 |
| 5 | ₺10785.71 | ₺53928.53 |
| 6 | ₺9138.09 | ₺54828.55 |
| 7 | ₺7964.70 | ₺55752.90 |
| 8 | ₺7082.22 | ₺56657.79 |
| 9 | ₺6394.77 | ₺57552.95 |
| 10 | ₺5847.73 | ₺58477.30 |
| 11 | ₺5397.94 | ₺59377.33 |
| 12 | ₺5023.11 | ₺60277.35 |
Diğer Kartlar
